wtorek, 17 czerwca 2014

Dobro, łzy, uśmiech - na odtrutkę

Szczególnie wtedy, gdy wokół polityczne burze, mnóstwo przykrych słów, chciałoby się ten kwas zneutralizować i czymś rozpuścić. Zwłaszcza, gdy nie jesteś kibicem piłki nożnej! :)

Ostatnio totalnie rozkleiłem się oglądając "dowcip" zaaranżowany przez Magika Rahata (jego kanał na youtube ma ponad 3 miliony subskrybentów).

W marcu tego roku Rahat pomógł bezdomnemu ze swojej okolicy dając mu wygrywający los na loterię, darując mu go zamiast banknotu lub monety. Drobnym kłamstwem było powiedzenie, że nie wie jaką kwotę ten kupon wygrywa, bo cała sytuacja została zaaranżowana w taki sposób ze sprzedawcą w sklepie, by bezdomny po prostu wygrał 1000 dolarów.
Jego reakcję możecie zobaczyć na poniższym filmiku:Klip obejrzało do dziś ponad 17 milionów ludzi, a reakcja bezdomnego tak poruszyła widzów, że pisali do Rahata, jak mogą pomóc i wpłacić więcej pieniędzy. Wystartował on zatem kampanię Internetową zbierającą 20.000 dolarów i ... udało się przebić ten cel ponad dwukrotnie!

Miesiąc temu Rahat opublikował film, w którym ów bezdomny - Eric - dostaje ... dom.
Za zebrane pieniądze udało się wynająć przytulne miejsce i całkowicie je urządzić. Pod pretekstem zjedzenia wspólnego obiadu Rahat zabiera naszego bohatera do miejsca, które później stanie się jego schronieniem.

Czy Was też tak porusza jego reakcja? :'-)Rahat znany jest w Internecie z robienia dowcipów, jak np. "jeżdżenie po mieście ubranym jak fotel samochodowy", co możecie zobaczyć poniżej.

Ale byłoby super, gdybyśmy my mogli robić podobne dowcipy w naszej okolicy! I gdyby nasze dowcipy miały taką moc zmiany życia.
A może znacie podobne historie? - dajcie mi koniecznie znać.
Zobacz również:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz