środa, 12 marca 2014

O kobietach

Całkiem niedawno był Dzień Kobiet. Obchodziliście go?
Różnie ludzie do tego podchodzą. Jedni po prostu kupią kwiaty, bo wszyscy tak robią. Drudzy nie kupią, bo chcą zrobić coś przeciw utartemu schematowi - ja nie muszę!
Dla jeszcze innych będzie to głupie, żeby tylko raz w roku o czymś pamiętać - przecież kwiaty można równie dobrze kupować w każdy inny dzień!

Dla mnie jednak jest jakiś urok w tym, że w ten dzień szczególnie o czymś myślimy. W końcu weekend w większości mamy wolne. Utarło się, że większość odpoczywa, spędza czas z rodziną, wyjeżdża za miasto, robi zaległe prace "okołodomowe". Krytycy weekendu na tej samej zasadzie, co krytycy Dnia Kobiet mogliby powiedzieć, że nie będą mieć wolnego wtedy, kiedy wszyscy. Albo że przecież codziennie mogą odpoczywać, a nie tylko w wyznaczone dni. Kiedy chodzi jednak o pracę i odpoczynek wydajemy się być dużo większymi tradycjonalistami!

W tym roku weekend z Dniem Kobiet był dość zajęty, więc jeśli jesteś kobietą, a nie dostałaś życzeń - składam je spóźnione właśnie teraz. I chcę Wam pokazać filmik o kobiecym pięknie. O tym, które warto pielęgnować i które w dłuższej perspektywie liczy się dla każdego faceta w sposób niezwykły.


)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz